Ексклюзивне намисто "Семислава" Корал білий, трубочка, рондель, рис
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Сприяє у відносинах в парі та розвитку сімейного щастя . Надає силу та відвагу для подолання труднощів. Служить, як енергетичний щит, що захищає вас від негативних енергетичних впливів, печалі і смутку.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 7.2 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 6, 8 мм,7, 20 мм, 5 мм, 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 6 550,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





