Ексклюзивне намисто "Флорида" Перли, Тигрове око
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.670
2 455,70 ₴
1 964,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Тигрове око символізує силу, мужність, витривалість, віру в себе та свої здібності. Талісман для ділових людей. Оберігає від банкрутства, фінансових втрат. Допомагає концентрувати увагу на найважливіших питаннях. Відкриває нові можливості. Сприяти позитивним змінам в житті.
Перли - символ жіночності, ніжності та грації, процвітання та благополуччя, еліксир молодості. Відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Підсилюють почуття любові та глибокої дружби. Сприяють взаєморозумінні, розслабленню та внутрішній душевній рівновазі.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Тигрове око |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Синій |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синьо-білий |
- Ціна: 1 964,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




