Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ларимар символізує спокій і гармонію. Підсилює почуття любові, співчуття та взаєморозуміння. Сприяє покращенню відносин. Заспокоює емоції. Зменшує стрес, тривогу та покращує настрій. Розвиває інтуїцію та допомагає знаходити духовний шлях. Позбавляє від комплексів, почуття вини.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Ларимар |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 35 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Колір | Блакитний |
- Ціна: 6 602,70 ₴




