Ексклюзивне намисто "Княгиня Ольга" Лава, Перли, Корал рис
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.700
1 493,70 ₴
1 194,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Лава. Людям, які прагнуть до знань, камінь допомагає знайти чіткість думки, впоратися з хвилюванням, максимально зосередитися на роботі і розкрити всі свої розумові можливості по оволодінню тій чи іншій наукою.Наповнений природними ритмами, лавовий камінь здатний дарувати всю міць і спокій людині, що шукає своє призначення.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Корал, Лава |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | червоно-білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 194,96 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




