Ексклюзивне намисто "Хатидже 2" Жадеїт, Корал губчастий монета, 3-рядне

- В наявності
- Код: 13.03.28.691
2 871,70 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Корали - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємності насуваються пристріту; сприяють придбанню сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Жадеїт – знімає емоційне напруження. У давнину вважали, що жадеїт впливає на погоду й за його допомогою можна на неї впливати. Крім того, жадеїт має стабілізуючі властивості. Він вирівнює порушену енергетику, дає емоційну розрядку, регулює артеріальний тиск , усуває залежність від метеоумов.
Гороскоп : підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Жадеїт |
| Довжина | 465 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Червоний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | Корал |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Стиль виконання | Етно |
- Ціна: 2 871,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




