Ексклюзивне намисто "Арія" Турмалін кольоровий грань, Перли, рис, срібло
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.630
2 598,70 ₴
2 078,96 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
ТУРМАЛІН - камінь, що очищує і лікує.Під впливом турмаліну людина стає морально сконцентрованою, мужньою, витривалішою. Турмалін - сильний цілитель. Працює з усіма чакрами відповідно до кольору. Зміцнює тіло й розум, усуває тривогу і страх.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Турмалін |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Різні кольори |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 078,96 ₴




