Аметист - символ щирості, та чистосердечності, сприяє досягненню внутрішнього спокою, гасить душевний біль і тривогу, допомагає контролювати емоції Вважається, що цей мінерал наділяє людину проникливістю, зміцнює стійкість проти спокус, оберігає від пристріту. Прикраси з аметисту кладуть під подушку, щоб бачити хороші сни.
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп: Овен, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Перли |
| Довжина | 390 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 4.6 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Овал |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 221,70 ₴






