Ексклюзивне намисто "Меланхолійний вальс" Котяче око, Аметист
Аметист - символ щирості, та чистосердечності, сприяє досягненню внутрішнього спокою, гасить душевний біль і тривогу, допомагає контролювати емоції Вважається, що цей мінерал наділяє людину проникливістю, зміцнює стійкість проти спокус, оберігає від пристріту. Прикраси з аметисту кладуть під подушку, щоб бачити хороші сни.
КОТЯЧЕ ОКО» Більшість каміння з ефектом «котяче око» традиційно рахуються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист, Котяче око |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | синьо-фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 3 443,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





