Ексклюзивне намисто "Перша дама" Перламутр, 9-рядне
Новинка
-20%
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.25.157
8 136,70 ₴
6 509,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перламутр здатний допомогти своєму господареві внести в життя нове. Він допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир і спокій у сім'ї, оберігає будинок від злих духів. Вважається, що вироби з перламутру можуть бути амулетом, що продовжує роки життя свого господаря.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та натурального каміння, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перламутр |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 10.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бежевий |
| Розмір каменю | 8,10,12 мм |
- Ціна: 6 509,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




