Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яшма - один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму власнику неповторну привабливість і сприяє успіху у протилежної статі.
Гороскоп : Овен, Близнюки, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Камені вставки | Яшма |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 40 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Замок | Карабін |
| Довжина виробу | 50 мм |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Помаранчевий |
- Ціна: 7 772,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





