Перли вважають, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу та душевний спокій. Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію та турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
ЛАБРАДОР пробуджує в людині приховані таланти і допомагає розвинути їх, дарує яскраві мрії і змушує свого власника спробувати «обійняти неосяжне». Камінь рекомендується носити зрілим людям, яким вже є 30 років. Лабрадор вважається амулетом людей творчих, їм він приносить натхнення, вміння «зловити хвилю», а разом з тим і славу. Камінь дуже прив'язується до свого власника і оберігає його від усіляких неприємних ситуацій і негативно налаштованих людей.
Гороскоп: Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Лабрадор |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 5.6 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 988,70 ₴





