Ексклюзивне намисто "Розалі" Рожевий кварц грань, Перли
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.565
1 922,70 ₴
1 538,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
РоЖевий кварц- камінь любові і радості; символізує здоров'я, молодість, підсилює жіночу привабливість. Цей мінерал притягує до власника успіх, розвиває позитивний погляд на життя, покращує настрій, підвищує самооцінку.
ПЕРЛИ Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Овен, Телець, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц рожевий, Перли |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Форма каменю | Круг |
| Колір | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Біло-рожевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 1 538,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




