Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЛАЗУРИТ В давнину вважався каменем справжньої щирості і товариства. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися від старих і непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в любові і успіху в нових починаннях.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Синій |
| Товщина | 22 мм |
| Виробник | Fursa fashion |
| Камені вставки | Лазурит |
| Стать | Жіноча |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Підвіска |
| Основні | |
| Матеріал | Срібло |
| Довжина виробу | 43 мм |
- Ціна: 6 732,70 ₴





