Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазурит В давнину вважався каменем щирості і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Виробник | Fursa fashion |
| Колір | Синій |
| Товщина | 6.8 мм |
| Довжина | 440 мм |
| Камені вставки | Лазурит |
| Форма каменю | Круг |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Синій |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 248,70 ₴





