Ексклюзивна підвіска "Роса" Перли
-20%
- В наявності
- Код: 13.07.12.007
635,70 ₴
508,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перли вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу та душевний спокій. Перли ― еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання і благополуччя.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 6.8 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 500 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перли |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 508,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



