Ексклюзивне намисто "Юліанна" Бірюза, бочка, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.06.043
1 467,70 ₴
1 174,16 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірюза - один з найпопулярніших мінералів. Вже багато століть цей самоцвіт використовують для виготовлення прикрас які захищають його власника від пристріту, підсилюють його енергію і інтуїцію, зміцнюють силу духу бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє порозумінню подружжя, розпинає успіхи у фінансових справах. Вона вважається самоцветом, що підживлює жіночу привабливість.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 490 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Блакитний |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Бірюза |
| Форма каменю | Овал |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 174,16 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




