Ексклюзивна підвіска "Луна" Перли, Адуляр грань, Гірський кришталь
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Місячний камінь - камінь єдності закоханих, пом'якшує і зближує відносини, дарує благополуччя та довголіття. Цей мінерал сприймає та притягує щире кохання, його носять, щоб привнести почуття в своє життя.
Гірський кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову переконливою, заспокоює нервову систему.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
Гороскоп : Овен, Телець, Близнюки, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 6.1 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 600 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 3.4 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перли, Гірський кришталь, Місячний камінь |
| Форма каменю | Овал |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 739,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




