Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
БІРЮЗА - один з найпопулярніших мінералів. Уже багато століть цей самоцвіт використовують для виготовлення прикрас котрі захищають його влас¬ника від пристріту, підсилюють його енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя, роз-пинає успіхи у фінансових справах. Вона вважається самоцвітом, що підживлює жіночу привабливість.
Овен, Телец, Близнецы, Рак, Весы, Скорпион, Стрелец, Водолей
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 480 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Блакитний |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Бірюза |
| Форма каменю | Овал |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 844,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





