Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кіаніт має властивість дарувати своєму власнику вірність, скромність, цнотливість. Крім того, кіаніт допомагає людині зосереджувати свої сили на одній справі, а не розкидатися ними даремно, намагаючись зробити кілька справ одразу.
Перли вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 460 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Синій |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перли, Кіаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір | Синьо-білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 091,70 ₴





