Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ЯШМА ― один з найдавніших мінералів, що володіє унікальними властивостями. Вважається, що прикраси цього каменю допомагають налагодженню відносин з керівництвом і співробітниками, розвивають красномовство, охороняють від злої долі. Цей самоцвіт надає своєму власнику неповторну привабливість і сприяє успіху у протилежної статі.
Гороскоп: Телець, Рак, Лев, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 30 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 50 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Яшма |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Срібло |
| Розмір каменю | 30*20 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 9 124,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





