Ексклюзивне намисто "Аксенія" Кварц грань, Гірський кришталь, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.435
2 416,70 ₴
1 933,36 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Гірський кришталь грецькою означає лід. Вчені античності вважали, що гірський кришталь - це навіки замерзлий і не розтоплений лід. Гірський кришталь концентрує увагу, загострює розумові процеси, робить мову переконливою, заспокоює нервову систему.
Рутиловий кварц підсилює красу, привабливість, сексуальну енергію. Він будить фантазію і натхнення у творчих людей, допомагає в особистих справах, з ним завжди супроводжують багатство і успіх. Захищає від магії. Вважається,що кольця і кулони з рутиловим кварцом уповільнюють процес старіння. Рутиловий кварц відганяє тугу, смуток самотності, наділяє свого власника даром передбачення і дозволяє передбачати майбутнє
Гороскоп : Овен, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 460 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Фіолетовий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Кварц, Гірський кришталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | біло-фіолетовий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 933,36 ₴




