«КОТЯЧЕ ОКО» Більшість каміння з ефектом «котяче око» традиційно рахуються оберегами. Прикраси з ними носили, щоб захистити себе від злих сил, пристріту. Зокрема, вважається, що «котяче око» допомагає зберегти любов і оберігає від зрад. Камінь з ефектом «котяче око» здатний м'яко привернути увагу до свого власника.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Гороскоп: Овен, Тілець, Близнята, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 6.1 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 55 мм |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Чорний |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Котяче око, Агат |
| Основні | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Товщина | 6 |
| Товщина каменю | 6, 8, 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 635,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



