Ексклюзивне намисто "Костантина" Хризопраз бочка, 4 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.40.007
3 885,70 ₴
3 108,56 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хризопраз - камінь винахідників і новаторів. Він благополучний для будь-якого іншого починання та знаходження нових товаришів. Людям, охочим обнови своє життя, цей камінь принесе везіння. Вірять, що хризопраз допомагає власнику розвивати красномовство і залучати гроші. Прикраси з цим мінералом носили, як обереги від негативної енергії.
Гороскоп: Близнюки, Діва, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10.12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 450 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Зелений |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Хризопраз |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 3 108,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




