Ексклюзивне намисто "Агапія" Перламутр, рондель
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.25.143
2 156,70 ₴
1 725,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як випливає з історії, перламутр вважали матір'ю перлів, що і стало причиною його назви. Шанування і повага – почуття, які викликав у людей ніжний і водночас величний перламутр. Особливе значення надавалося каменю в Стародавньому Римі, де володіння такою красою служило свідченням дійсної мудрості й влади. Саме тому перламутр використовувався для обробки приміщень палацу імператора.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 12 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 470 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 7.1 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перламутр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 725,36 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




