Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Як випливає з історії, перламутр вважали матір'ю перлів, що і стало причиною його назви. Шанування і повага – почуття, які викликав у людей ніжний і водночас величний перламутр. Особливе значення надавалося каменю в Стародавньому Римі, де володіння такою красою служило свідченням дійсної мудрості й влади. Саме тому перламутр використовувався для обробки приміщень палацу імператора.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 420 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перламутр |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 4 639,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





