Ексклюзивне намисто "Батьківщина 3" Аквамарин, Цитрин, Перли
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.115
2 117,70 ₴
1 694,16 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
ПЕРЛИ Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
АКВАМАРИН - камінь дружби і справедливості, оберігає свого власника від небезпек і обману, додасть розсудливості. Цей самоцвіт допомагає знімати стрес, нервове напруження, знайти душевну рівновагу.
Цитрин, завдяки кристалічній формі і жовтого кольору, вважається каменем, впитавшим сонячну енергію. А тому власник цитрину вправі розраховувати на енергетичну підтримку з його боку при занепаду життєвих сил, апатії, депресії. Цитрин піднімає самооцінку, додає впевненість у собі, впорядковує думки, спонукає до творчості. Він здатний притягувати удачу у фінансових справах – кристал цитрину, що знаходиться недалеко від готівкових грошей, буде сприяти приросту багатства в будинку. Цей камінь, як сонечко, приносить в будинок тепло і світло, він здатний налагоджувати стосунки між людьми.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Ширина | 10 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 460 мм |
| Стать | Жіноча |
| Товщина | 6.8 мм |
| Колір | Білий |
| Вид виробу | Намисто |
| Стан | Новий |
| Камені вставки | Перли, Аквамарин, Цитрин |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 694,16 ₴




