Корал - символ щастя, надії і ніжної любові. Забезпечують успіх у протилежної статі. Цей мінерал асоціюють з чистими думками, допоможуть запобігти неприємностям, що насуваються, пристріту; сприяють набуттю сімейного щастя. Прикраса з коралів - відмінний засіб від печалі і смутку.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Корал, Агат |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 10.12 мм |
| Товщина | 6.8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Колір | Чорний |
| Характерики | |
| Розмір каменю | 6,8,10,12,14 мм |
- Ціна: 3 222,70 ₴





