Майорк - це імітація перлів, за кольором, блиск схожий на натуральні перли. Він народжується не у водному середовищі, не в річкових або морських молюсках і уніях, а на фабриках в результаті відпрацьованих процесів виробництва.
Лазурит в давнину вважався каменем щирості і справжньої товариськості. Він допомагає втіленню планів і проектів, зміцнює дружбу, допомагає боротися з тривожними думками. З допомогою лазуриту можливо позбутися старих та непотрібних спогадів, минулих відносин і всього іншого, що не слід довго зберігати в пам'яті. Цей мінерал символізує щастя в коханні та успіх в нових починаннях.
Гороскоп: підходить для всіх знаків зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Лазурит |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 12.4 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Білий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Розмір каменю | 12-4 мм, 3 мм |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 622,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




