Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним в публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберега «від псування», сприяє поліпшенню добробуту
Гематит(кровавик) - названий від його грецького «haimatos» - кров, символізує хоробрість і мудрість, сприяє збереженню оптимізму і волі, нормалізує артеріальний тиск.
Гороскоп: Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Стрілець, Козеріг, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Агат, Гематит |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Чорний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 936,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





