Бурштин називають чарівною смолою стародавнього лісу. Він асоціюється із запахом лісу та сонцем. Вважається, що їм теплим золотистим кольором бурштин прояснює думки та допомагає здійснювати плани. У багатьох країнах бурштин довго залишався заморським дивом і тому був оточений ореолом таємничості. Прикраси з бурштину дарують радість та спокій. Невипадково древні греки присвячували його життєдайному Сонцю. Гомер у своїй «Одіссеї» так писав про бурштин: «У дім він мого батька приніс намисто: великий електрон, оправлений у золото з дивовижним мистецтвом. Тим намистом моя благородна мати та рабині всі милувалися…». Бурштин - джерело творчих сил, віри та оптимізму. Він дарує власнику фізичні сили, бадьорість духу, приносить удачу та зберігає здоров'я. Ще кілька століть тому намисто з бурштину одягали матерям, щоб дитину були веселі та здорові.
Гороскоп: підходить всім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бурштин |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Помаранчевий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 559,70 ₴





