Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Овен, Телець, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
|
|
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 6.8 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Бежевий |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 8 643,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





