Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
РоЖевий кварц- камінь любові і радості; символізує здоров'я, молодість, підсилює жіночу привабливість. Цей мінерал притягує до власника успіх, розвиває позитивний погляд на життя, покращує настрій, підвищує самооцінку.
ПЕРЛИ Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Овен, Телець, Лев, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Кварц рожевий, Перли |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Товщина | 8.1 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Рожевий |
- Ціна: 2 962,70 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка





