Ексклюзивне намисто "Бріана" Майорка, Агат, рондель, 2 ряди
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.28.413
2 260,70 ₴
1 808,56 ₴
- +380 (98) 767-58-10менеджер
Перли Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Агат - символ здоров'я, процвітання та довголіття. Прикраси з агату роблять його власника приємним у спілкуванні, красномовним у публічних виступах, оберігають від підступів ворогів. Цей мінерал використовується в якості оберегу «від порчі», сприяє поліпшенню добробуту.
Гороскоп: підходить усім знакам зодіаку
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Майорка, Агат |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 8.6 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Білий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 808,56 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка



