Ексклюзивне намисто "Бель" Перли , Танзаніт грань, Сапфірин галтовка
ПЕРЛИ Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить душевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганяють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Сапфірин захищає власника від пристріту, псування, від впливу з боку недоброзичливців, заздрісників. Талісман стабільності, сили, міцності, який здатний нормалізувати відносини між людьми.
Сапфірин - це камінь любові, пристрасті, який здатний залучити до жінки увагу чоловіки.
Як завжди дослідники намагаються знайти і магічні властивості каменю, тому танзаніт наділили властивості притягувати любов і багатство, а також щастя в особистому житті. Літотерапія наділяє танзаніт і лікувальними властивостями. Блакитна забарвлення каменя заспокоює очі. Вважають також, що синя різновид кристала допомагає при простудних захворюваннях і пропасниці. Деякі літотерапевт використовують танзаніт для лікування різних захворювань хребта.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Перли, Танзаніт, Сапфір |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 2 221,70 ₴






