Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бірюза - один з найпопулярніших мінералів. Уже багато століть цей самоцвіт використовують для виготовлення прикрас котрі захищають його власника від пристріту, підсилюють його енергію та інтуїцію, зміцнюють силу духу бірюза зміцнює мир в сім'ї, сприяє взаєморозумінню подружжя, розпинає успіхи у фінансових справах. Вона вважається самоцвітом, що підживлює жіночу привабливість.
Гороскоп : Овен, Тілець, Близнята, Рак, Терези, Скорпіон, Стрілець, Водолій
Вироби можуть бути виготовлені на замовлення будь-якого розміру та дизайну.
Зверніть увагу! Оскільки прикраси ручної роботи та з натуральних каменів, вони можуть мінімально відрізнятися від зображених на сайті.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Бірюза |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір і відтінок | Блакитний |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 519,70 ₴





