Ексклюзивне намисто "Black dress" з Агату та Аметисту Вишукане намисто з натурального каменю
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.05.000
1 367,38 ₴
1 093,90 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Намисто виконане з аметисту у поєднанні з агатом. Воно сповнене ніжністю та подарує впевненість і романтичність образу. Аметист надає чутливості допомагає знайти мир та рівновагу. Притягує до власника могутніх людей.
Довжина намиста 54см.
Розмір найбільшого каменю 25х18 мм
Довжина намиста 54см.
Розмір найбільшого каменю 25х18 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Жіноча |
| Камені вставки | Аметист |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Вид виробу | Намисто |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Колір і відтінок | Фіолетовий |
| Основні | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Замок | Карабін |
- Ціна: 1 093,90 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка




