Намисто Перли 7-8 мм, Вишукане намисто з натурального каменю, Красиве намисто
-20%
- В наявності
- Код: 13.03.12.069
3 716,70 ₴
2 973,36 ₴
+380 (66) 565-75-66
менеджер
- +380 (98) 767-58-10менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ПЕРЛИ Вважається, що споглядання на перлини заспокоює психіку, приносить ду¬шевну рівновагу і душевний спокій Перли - еліксир молодості, відганя¬ють меланхолію і турботи, відновлюють втрачені сили, зберігають красу. Це символ процвітання та благополуччя.
Гороскоп :Овен, Тілець, Близнята, Рак, Діва, Терези, Скорпіон, Козеріг, Водолій, Риби
| Розмір каменю | 7-8 мм. |
| Довжина виробу | 50 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fursa fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Намисто |
| Довжина | 50 мм |
| Камені вставки | Перли |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 мм |
| Основні | |
| Замок | Карабін |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал виготовлення бус | Натуральний камінь |
- Ціна: 2 973,36 ₴




